Wieliczka (gw), Golkowice
działka na sprzedaż

STR-GS-3057

Golkowice Gmina Wieliczka. W ofercie działka budowlana o pow. 15,04a, Media: Woda na działce, Gaz ok 20m w drodze, Prąd ok 20m. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Teren pochyły, w kształcie prostokąta ok 34 x 44m. Działka oznaczona w Planie Miejscowym jako tereny ...

Powierzchnia
1 504,00 m2
Cena za m2
246,01 zł
cena 370 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Golkowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Chorągwica

Wieliczka (gw), Chorągwica
działka na sprzedaż

STR-GS-3056

Atrakcyjna, duża Widokowa działka budowlana o pow. 27,03a. Polecamy, urokliwą działkę o pow. 27a, położoną w miejscowości Chorągwica, tylko 4 km od Wieliczki. Media: Prąd na działce, Kanalizacja i Gaz w odległości ok 20m. Woda ok 100m. (Podłączenie wody możliwe jest ...

Powierzchnia
2 703,00 m2
Cena za m2
199,78 zł
cena 540 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Chorągwica

Siepraw
dom na sprzedaż

STR-DS-3055

W ofercie dom jednorodzinny, w stanie deweloperskim, położony na widokowej działce w gminie Siepraw (10 km od Wieliczki i Myślenic oraz 3 km od Dobczyc). Budynek odebrany do użytkowania w 2026. Powierzchnia użytkowa 122 m2 Powierzchnia całkowita to 140 m2 + taras zewnętrzny, ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 857,14 zł
cena 1 100 000
dom na sprzedaż - Siepraw
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Dobranowice

Wieliczka (gw), Dobranowice
działka na sprzedaż

STR-GS-3054

Dobranowice, 8 km od Wieliczki ! - Na sprzedaż działka budowlana 23,06a Oferujemy piękną, kształtną działkę budowlaną o powierzchni 23,06 arów, położoną w malowniczych Dobranowicach, zaledwie 8 km od Wieliczki. (W ofercie również sąsiednie działki, mapka w galerii ...

Powierzchnia
2 306,00 m2
Cena za m2
199,48 zł
cena 460 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Dobranowice

Wieliczka (gw), Sułków
działka na sprzedaż

STR-GS-3053

W ofercie duża działka budowlano-rolna o pow. 55a, położona w Sułkowie gmina Wieliczka. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 34 x 150m.Teren lekko nachylony na północny wschód. Dojazd drogą gminną utwardzoną ok 130m. Media: Woda na działce, Prąd ...

Powierzchnia
5 500,00 m2
Cena za m2
172,73 zł
cena 950 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Sułków
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Swoszowice, Wróblowice

Kraków, Swoszowice, Wróblowice
działka na sprzedaż

STR-GS-3052

W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 16a, położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego, 12a budowlane, 4a rolne) Teren delikatnie nachylony w kierunku południowym. Kształt litery L, teren budowlany o wymiarach ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
625,00 zł
cena 1 000 000
działka na sprzedaż - Kraków, Swoszowice, Wróblowice
54