Biskupice (gw)
działka na sprzedaż

STR-GS-3022

Sułów- Trzy Atrakcyjne działki budowlane tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,87a, w kształcie prostokąta (28m x 40m). Teren: nasłoneczniony, lekko nachylony w stronę południową – doskonały do budowy domu z ogrodem czy ...

Powierzchnia
1 187,00 m2
Cena za m2
168,49 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Biskupice (gw)
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw)

Wieliczka (gw)
działka na sprzedaż

STR-GS-3019

Dobranowice- POLECAMY- Urocza, Bardzo ładna działka budowlana o pow. 14,36a położona w Dobranowicach, tylko 8 km od Wieliczki. (W ofercie również sąsiednie działki, zestawienie działek na mapce w galerii zdjęć). Teren płaski, kształt prostokąta o szerokości od ...

Powierzchnia
1 436,00 m2
Cena za m2
199,86 zł
cena 287 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw)
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Chorągwica

Wieliczka (gw), Chorągwica
działka na sprzedaż

STR-GS-3017

Polecamy - Tylko w naszej ofercie. Bardzo ładna, widokowa, działka budowlana o pow. 12,04a, położona na wzniesieniu, w miejscowości Chorągwica zaledwie 4 km od Wieliczki. Teren lekko nachylony w kierunku południowym. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ...

Powierzchnia
1 204,00 m2
Cena za m2
174,42 zł
cena 210 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Chorągwica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Świątniki Górne, Kotarby

Świątniki Górne, Kotarby
działka na sprzedaż

STR-GS-3015

POLECAMY atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 16,93a, położoną 120m od ul. K. Bruchnalskiego w Świątnikach Górnych. Media: Prąd na działce, Gaz, Kanalizacja w ulicy bezpośrednio przy działce, Woda w odległości ok 15m w drodze gminnej. Kształt nie regularny, ale ...

Powierzchnia
1 693,00 m2
Cena za m2
229,77 zł
cena 389 000
działka na sprzedaż - Świątniki Górne, Kotarby

Wieliczka, Centrum
działka na sprzedaż

STR-GS-3010

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę działki budowlanej w centralnej części urokliwej Wieliczki - jednego z najbardziej znanych miasteczek w Polsce, słynącego z pięknych zabytków i bogatej historii. Ta wyjątkowa działka o powierzchni 17,25a, to ...

Powierzchnia
1 725,00 m2
Cena za m2
840,58 zł
cena 1 450 000
działka na sprzedaż - Wieliczka, Centrum

Wieliczka (gw), Byszyce
działka na sprzedaż

STR-GS-2997

Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki budowlane o pow. 39,8a i 17a – możliwość zakupu osobno lub całości 59a- ok 10km od granic Krakowa Na sprzedaż oferujemy dwie malowniczo położone działki w spokojnej, zielonej okolicy, oddalonej zaledwie 10 km od Krakowa. Działki ...

Powierzchnia
3 985,00 m2
Cena za m2
92,85 zł
cena 370 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Byszyce
54