nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wieliczka, Bolesława Wstydliwego

Wieliczka, Bolesława Wstydliwego
mieszkanie na wynajem

STR-MW-3066

Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m². Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowego apartamentowca z windą przy ul. Bolesława Wstydliwego w Wieliczce. DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TO MIESZKANIE? Ekspozycja południowa: ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
52,00 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Wieliczka, Bolesława Wstydliwego

Biskupice (gw)
działka na sprzedaż

STR-GS-3050

W ofercie sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: Teren: Płaski – idealne miejsce na dom z tarasem lub ogród w pełnym świetle słonecznym. Dojazd: Bezpośredni z asfaltowej drogi gminnej. Media: Prąd: ...

Powierzchnia
1 401,00 m2
Cena za m2
171,31 zł
cena 240 000
działka na sprzedaż - Biskupice (gw)

Biskupice (gw), Zabłocie
działka na sprzedaż

STR-GS-3049

Tylko u Nas. W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: Teren: Płaski – idealne miejsce na dom z tarasem lub ogród w pełnym świetle słonecznym. Dojazd: Bezpośredni z asfaltowej drogi gminnej. Media: Prąd: ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Cena za m2
171,43 zł
cena 240 000
działka na sprzedaż - Biskupice (gw), Zabłocie

Biskupice (gw), Zabłocie
działka na sprzedaż

STR-GS-3046

Atrakcyjna działka budowlana w Zabłociu gminie Biskupice Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,76a, w kształcie trójkąta (ok. 42m x 50m x 55m). Najważniejsze cechy działki: - Teren: nasłoneczniony, lekko nachylony w stronę południową – doskonały do ...

Powierzchnia
1 176,00 m2
Cena za m2
255,10 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Biskupice (gw), Zabłocie

Gdów, Liplas
działka na sprzedaż

STR-GS-3044

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 58 arów (5800 m²) położona w miejscowości Liplas, gmina Gdów. Nieruchomość o bardzo szerokich możliwościach zagospodarowania – idealna pod działalność usługową, inwestycję lub zabudowę mieszkaniową. Kluczowe ...

Powierzchnia
5 800,00 m2
Cena za m2
86,03 zł
cena 499 000
działka na sprzedaż - Gdów, Liplas
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gdów, Nowa Wieś

Gdów, Nowa Wieś
działka na sprzedaż

STR-GS-3038

W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 41,84 a położona w miejscowości Gdów, gminie Gdów ok. 1,5km od Rynku z dostępem do Rzeki Raba. Teren płaski w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 37 x 120m. Dojazd z drogi asfaltowej drogą nieutwardzoną ...

Powierzchnia
4 184,00 m2
Cena za m2
28,68 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Gdów, Nowa Wieś
12
ofert
Małgorzata Łanoszka

Pośrednik

Licencja: 11159

info@nieruchomosci-strojna.pl

509-355-636
12-341-47-78