Wieliczka (gw), Lednica Górna
działka na sprzedaż

STR-GS-3063

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,85 ara, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Lednica Górna gmina Wieliczka. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, ...

Powierzchnia
1 085,00 m2
Cena za m2
341,01 zł
cena 370 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Lednica Górna

Wieliczka (gw), Golkowice
działka na sprzedaż

STR-GS-3062

W ofercie działka budowlana o pow. 15a. Położoną w Golkowicach, jest to malownicza miejscowość tuż obok Krakowa. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 33x 45. Teren delikatnie nachylony w kierunku południowym. Dojazd z drogi asfaltowej gminnej, drogą nieutwardzoną ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Golkowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Śledziejowice

Wieliczka (gw), Śledziejowice
działka na sprzedaż

STR-GS-3061

POLECAMY - Działkę budowlaną o pow. 4,54a, dla której w maju zostanie wydane pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej.  Teren delikatnie nachylony, kształt prostokąta, o wymiarach ok. 19 x 25m. Położona w malowniczej miejscowości Śledziejowice ...

Powierzchnia
454,00 m2
Cena za m2
1 013,22 zł
cena 460 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Śledziejowice

Wieliczka (gw), Golkowice
działka na sprzedaż

STR-GS-3057

Golkowice Gmina Wieliczka. W ofercie działka budowlana o pow. 15,04a, Media: Woda na działce, Gaz ok 20m w drodze, Prąd ok 20m. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Teren pochyły, w kształcie prostokąta ok 34 x 44m. Działka oznaczona w Planie Miejscowym jako tereny ...

Powierzchnia
1 504,00 m2
Cena za m2
246,01 zł
cena 370 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Golkowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Chorągwica

Wieliczka (gw), Chorągwica
działka na sprzedaż

STR-GS-3056

Atrakcyjna, duża Widokowa działka budowlana o pow. 27,03a. Polecamy, urokliwą działkę o pow. 27a, położoną w miejscowości Chorągwica, tylko 4 km od Wieliczki. Media: Prąd na działce, Kanalizacja i Gaz w odległości ok 20m. Woda ok 100m. (Podłączenie wody możliwe jest ...

Powierzchnia
2 703,00 m2
Cena za m2
199,78 zł
cena 540 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Chorągwica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Dobranowice

Wieliczka (gw), Dobranowice
działka na sprzedaż

STR-GS-3054

Dobranowice, 8 km od Wieliczki ! - Na sprzedaż działka budowlana 23,06a Oferujemy piękną, kształtną działkę budowlaną o powierzchni 23,06 arów, położoną w malowniczych Dobranowicach, zaledwie 8 km od Wieliczki. (W ofercie również sąsiednie działki, mapka w galerii ...

Powierzchnia
2 306,00 m2
Cena za m2
199,48 zł
cena 460 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Dobranowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem