oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Swoszowice, Wróblowice

Kraków, Swoszowice, Wróblowice
działka na sprzedaż

STR-GS-3072

W ofercie działka budowlana o pow. 14a, położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego możliwość wydzielenia większej powierzchni) Teren delikatnie nachylony w kierunku południowym. Kształt i wymiary w galerii ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Cena za m2
356,43 zł
cena 499 000
działka na sprzedaż - Kraków, Swoszowice, Wróblowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Jankówka

Wieliczka (gw), Jankówka
działka na sprzedaż

STR-GS-3071

Jankówka, działka budowlana 30a, możliwość wydzielenia większej lub mniejszej powierzchni, tylko 8 km od Wieliczki. 30 arów | media na działce | asfalt | południowy stok | możliwość powiększenia Takie działki pojawiają się coraz rzadziej. Duża powierzchnia, pełne media, ...

Powierzchnia
30 000,00 m2
Cena za m2
23,00 zł
cena 690 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Jankówka
nowa oferta
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Grajów

Wieliczka (gw), Grajów
działka na sprzedaż

STR-GS-3070

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 33 ary, położona w Grajowie – atrakcyjnej lokalizacji pod zabudowę jednorodzinną, z szybkim dojazdem do Wieliczki i Krakowa. PARAMETRY: - powierzchnia: ok. 33 a - kształt: prostokąta o wymiarach 52 x 65 - teren: lekko ...

Powierzchnia
3 395,00 m2
Cena za m2
164,95 zł
cena 560 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Grajów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Grajów

Wieliczka (gw), Grajów
działka na sprzedaż

STR-GS-3069

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16,91a, położona w malowniczej i spokojnej części Grajowa, z szybkim dojazdem do Wieliczki (ok. 7 km). To idealne miejsce dla osób, które szukają równowagi między bliskością miasta a spokojem i naturą. PARAMETRY ...

Powierzchnia
1 691,00 m2
Cena za m2
164,99 zł
cena 279 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Grajów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Biskupice (gw), Łazany

Biskupice (gw), Łazany
dom na sprzedaż

STR-DS-3068

Nowoczesna połowa bliźniaka – Łazany, gm. Biskupice | działka 579 m² | projekt Archon Na sprzedaż połowa bliźniaka realizowana według cenionego projektu Dom w Riveach firmy ARCHON+ Biuro Projektów, położona w miejscowości Łazany. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, ...

Powierzchnia
149,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
579 m²
Cena za m2
3 489,93 zł
cena 520 000
dom na sprzedaż - Biskupice (gw), Łazany
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Grajów

Wieliczka (gw), Grajów
działka na sprzedaż

STR-GS-3067

Unikalna nieruchomość gruntowa o dużej powierzchni i spektakularnym położeniu widokowym – idealna zarówno pod inwestycję, jak i prywatną rezydencję. Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 631 arów (6,31 ha), położona w Grajowie tylko 7 km od Wieliczki, w jednej ...

Powierzchnia
63 172,00 m2
Cena za m2
63,16 zł
cena 3 990 000
działka na sprzedaż - Wieliczka (gw), Grajów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem